Atabarı Prodüksiyon sektörde uyumlu analizleri gerçekleştirerek hedef kitle üzerinde en büyük etkiyi oluşturacak konuları belirler. Prodüksiyon ve Post Prodüksiyon aşamalarındaki görsel tasarımlar, ses & müzik prodüksiyon çalışmaları da amaçlanan hedef kitleye verecek en uygun şekilde tasarlar. Atabarı Prodüksiyon, Fabrika tanıtım filmi, hastane tanıtım filmi, üniversite tanıtım filmi, hotel tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, spor kulübü tanıtım filmi gibi birçok alanda başarılı projeler gerçekleştirmiştir.

Dijital Reklam Mecraları; web siteleri, sosyal medya siteleri, haber siteleri, Google arama motoru gibi dijital mecralarda reklam yayınlanmasına verilen isimdir. Atabarı Prodüksiyon, marka veya pazarlamasını yapmak istediğiniz ürününüz için kreatif bir fikir üretir. Tarafınızdan onaylanan fikir, prodüksiyonu & post prodüksiyonu tamamlanarak dijital reklam filmi başarılı bir şekilde sizlere teslim edilir.

On yıllar önce insansız hava araçlarının (drone) yaygınlaşması ile hava çekimi, prodüksiyonun vazgeçilmez bir enstrümanı olmuştur.  Yapmış olduğumuz yatırımlar ile havadan 4K veya Ultra HD çekimler gerçekleştiriyoruz. Hava çekimi bir tanıtım filmi içerisinde kullanılabileceği gibi, tek başına da prodüksiyonu yapılabilir.  Örnek olarak inşaatların havadan çekimi, fabrika hava çekimi, etkinlik hava çekimi , belediyelerin yerleşim planlaması , mimarlar için havadan kat manzarası gibi birçok alanda havadan video ve fotoğraf çekimi hizmetini son teknoloji insansız hava araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Konser, Festival, Parti, Fuar, Seminer, Sempozyum, Konferans, Lansman, vb. tüm organizasyonlar için etkinlik videoları hazırlıyoruz. Organizasyonun bilinirliğini ve prestijini artıran nitelikli videolar tasarlayıp, organizasyonların en etkileyici kısımları büyük bir titizlikle seçilerek profesyonel montaj çalışmaları gerçekleştirilir ve etkinliklere değer katan videolar üretiyoruz. Etkinliklere Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/AtabariProduksiyon 

Kurumunuzun sosyal sorumluluk projeleri kapsamında toplumu bilinçlendiren ve farkındalık oluşturan kamu spot filmleri büyük bir titizlikle hazırlıyor, her mecrada yayınlanması için gerekli teknik altyapının desteğinide vermiş oluyoruz.

Sanatçıdan klip hakkında bilgi alınarak sanatçının beklentileri belirlenir. Konsept geliştiricilerimiz ve metin yazarımız, klip prodüksiyonu istenen şarkıyı dinleyip analiz ederek şarkının sözleriyle görsel bütünlüğü yakalayacak bir konsept geliştirirler ve klibin senaryosunu ortaya çıkarırlar.

Prodüksiyon kısmında video ekibi, klip projesi için gereken çekimleri gerçekleştirir. Belirlenen konsept doğrultusunda, üst düzey donanımlı bir stüdyoda veya  iç ve dış mekanlarda  gerçekleşen çekimlerle projenin video stoğu oluşturulur.

Son aşama post prodüksiyon sürecinde ise projenin kurgu/montaj çalışmaları hayata geçirilerek görsel efektler, dijital kurgu çalışmaları gerçekleştirilir ve şarkıyla bütünleşecek klip prodüksiyonu tamamlanır.

Marka, kurum ve şirketler prestijini daha da yüksek seviyelere çıkarmak için kurumsal daha çok tercih ediliyor. Bu doğrultuda hazırlanan video içeriklerle markalar hedef kitle ve potansiyel müşterilerle daha hızlı ve güvenli bir iletişim köprüsü kurarak satışlarını yukarıya doğru çekiyor.

25
Yıl
326
Projeler
18
Film Ödülleri
519
Video